TAVAF SAYAÇ SERVİSİ AÇILDI

ESMÂÜ'L-HÜSNA

ZiYARETCi DEFTERi


Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla                Hamd, Alemlerin Rabbi, Rahman, Rahim ve Din gününün maliki olan Allah'adır.                  Biz yanlızca Sana ibadet eder ve yanlızca Sen'den yardım dileriz.                  Bizi dosdoğru yola ilet, kendilerine nimet verdiklerinin yoluna, gazaba uğrayanların ve sapıklarınkine değil.
Google
 
Web www.tavaf.com

DOST SİTELER

KutsalTopraklar.Net
SEVDE.DE
TEVHİD NET
GIDA RAOPRU
DELİKAN
KUR'AN NESLİ
GÜZEL İSLAM


Sizde dostlariniza tavsiye edin!

MAiL LiSTiMIZE KATILIN


EkleÇıkar

"Allah'a ve ahiret gününe inanan bir toplumun: babaları, oğulları, kardeşleri, ya da akrabaları da olsa Allah'a ve Resûlüne düşman olanlarla dostluk ettiğini göremezsin..." (Mücâdele, 22)

"Nihayet onların peşinden öyle bir nesil geldi ki, bunlar namazı bıraktılar; nefislerinin arzularına uydular. Bu yüzden ileride azgınlıklarının cezasını çekecekler" (Meryem, 59)

"De ki: Eğer babalarınız, oğullarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, hısım akrabanız, kazandığınız mallar, kesada uğramaktan korktuğunuz ticaret, hoşlandığınız meskenler, size Allah'tan, Resûlü'nden, ve Allah yolunda cihad etmekten daha sevgili ise, artık Allah emrini getirinceye kadar bekleyin. Allah fasıklar topluluğunu hidayete erdirmez" (Tevbe, 24).


Sizde sitenize ekleyin